Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » A budapesti Szent István...

A budapesti Szent István Állatorvos-tudományi Egyetemről vélemény? Esetleg tapasztalatok? Mennyi esélyem van államira bekerülni?

Figyelt kérdés
16 éves vagyok, hatosztályos gimnáziumba járok. 19-ben végzem el a gimit, addig tervben van egy nyelvvizsga. Bioszból szeretnék emeltezni és tudom kémiából is kellene, de azzal nagyon szenvedek. Ha fizikából emeltezek, tudom valamire használni? Gyerekkori álmom, hogy állatorvos legyek, de az emberek többsége le akar beszélni róla. Tudom nagyon sokat kell tanulni, de a szorgalmammal nincs gond. Hetedikig kitűnő voltam, a gimiben változó, hol 4,6-4,8 az átlagom. Önköltségesre sajnos lehetőségem nincs, ezért próbálok az államira hajtani. Esélyek? Érdekelne milyen az egyetemen az oktatás, a személyes tapasztalatok, és hogy hogyan sikerül vele elhekyezkedni. :)

2017. ápr. 18. 14:46
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!