Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Tudtok tanácsot adni a BGE-KVI...

Tudtok tanácsot adni a BGE-KVIK turizmus-vendéglátás felsőoktatási szakképzéséről (FOSZK)?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Idén jelentkeztem az egyetemre, ahol az említett helyeket jelöltem be, s annak a vendéglátó és turizmus szakirányát is. A turizmusra 342 pont kell, a vendéglátóira 286 (mindkét helyre meg van bőven a pontom).


Az lenne a kérdésem, hogy akik valamelyik két szak közül az egyiken tanulnak/tanultak, vagy van ismerősük, akik a két szak közül valamelyiken tanul:

-Annak mi a véleménye róla?

-Nagy különbség van a turizmus és a vendéglátás között? -Milyenek a tanárok?

-Milyen a közösség ezen a karon, és úgy a szakon általában?

-Melyiket válasszam inkább elsőre (ha tegyük fel, biztos, hogy sikeres lesz a felvételi): a turizmust vagy a vendéglátást?

-Eltudok majd helyezkedni a jövőben ezzel a végzettséggel?

-Milyennek ítélitek meg a szakot: nehéz vagy könnyebb, mint mondjuk - összehasonlítva - egy alapképzésben?


Köszönöm előre is a segítő jellegű válaszokat! :)



2017. ápr. 27. 18:06
 1/1 anonim ***** válasza:
Szia! Én jövőre tervezek jelentkezni, turizmus szakirányra. Te végül elkezdted valamelyiket? Ha igen, tudnál mesélni picit, hogy mi róla a véleményed? Köszi előre is, ha válaszolsz. :)
2018. okt. 20. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!