Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Nem vagyok még egyetemista...

Nem vagyok még egyetemista ezért nem tudom, tehát itt megkérdezem: Hogy lehet átkerülni egy egyetemen fizetősről államira?

Figyelt kérdés

Az is jó ha elmondjátok hogy hol nézzek utána, mert egyelőre nem találom. Tudom, hogy sokat kell tanulni, de nem tudjátok esetleg, hányas átlag kell hozzá? :)

Mivel nem járok egyetemre még ezért sajnos nem tudom a választ...


2017. ápr. 29. 15:50
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Nem lehet meghatározni, minden felsőoktatási intézményben máshogy van szabályozva a folyamat, ráadásul soktényezős a dolog. Például az államisok közül a legrosszabbul teljesítő 5% átkerül fizetősre, míg a fizetősök között a legjobb teljesítők betölthetik ezeket a helyeket.
2017. ápr. 29. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Értem, köszönöm :)
2017. ápr. 29. 15:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!