Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Egyetemisták, hogyan oldjatok...

Egyetemisták, hogyan oldjatok meg a lakhatást? Ez pedig mennyire befolyásolja a tanulmányi eredmenyeiteket?

Figyelt kérdés

2017. márc. 10. 10:59
 1/9 anonim ***** válasza:
Most albi. Valszrg majd koli
2017. márc. 10. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Otthon lakom, nyugisan, csendben lehet tanulni, pozitív irányban befolyásolja.

l22

2017. márc. 10. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Igen, Otthon a legjobb, ha a család is segít. Első, albiból miért mész koliba? Anyagiak miatt vagy, mert úgy érzed, hogy az jobb lenne számodra?
2017. márc. 10. 15:05
 4/9 anonim ***** válasza:
azért mert valszeg megszűnik ez az albi lehetőségem (ami egyébiránt kiemelkedően jó áron van) és elég jók lettek az eredményeim hogy visszavegyenek a koliba, ami meg az egyetem mellett van és olcsó.
2017. márc. 10. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Megkérdezhetem ,hogy melyik városban és milyen szakon vagy? És szerinted koleszban jobban fogsz tudni tanulni, mint albiban?

Csak a saját véleményedet és álláspontodat szeretném kikérni.

2017. márc. 10. 15:46
 6/9 anonim ***** válasza:

Budapesten vagyok Gépészmérnöki szakon.


Sztem az eredményiem nem fognak változni, ugyanis a koli ahová megyek, 2 fős szobákkal rendelkezik. Úgy még nem zavaró a szobatárs jelenléte és az alkalmazokdás. mindennek van egy pici előnye és hátránya. most az albiban pl egyedül vagyok, ami tanulási szempontból jó, de néha meghülyülök h nincs kivel beszélgetni.

2017. márc. 10. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Én koleszos voltam, az albérletet nem tudtam volna megfizetni.

Sajna ott a tanulási lehetőség egyenlő a 0-val. 0-24-ben bömböl a zene, vagy telefonról, vagy laptopról. Az asztalok kicsik, nem férünk oda mindannyian. Tanulószoba nincs. Sokan hajnalig buliznak a koleszban, le se szarják akik hajnalban kelnének gyakszira menni...

2017. márc. 26. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
anyagilag hogyan tartjátok el magatokat? szüleitek vagy magatok?
2017. márc. 26. 23:35
 9/9 anonim ***** válasza:

én írtam, hogy otthon lakom.

bkv bérletet, telefonszámlát fizetnek,

kaja reggelire, vacsorára és hétvégén van itthon.

közös családi programokat fizetnek pl. néha 1 mozi vagy hamburger, vagy olcsóbb étterem.


egyébként diákmunkából összejön nekem havi 40 ezer. ebből telik olcsó ebédre, néha 1-1 új ruhára, barátnőkkel beül havi 1-2 kávéra, fröccsre.


l22

2017. márc. 27. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!