Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Egy 7 éves kislány és fél...

Egy 7 éves kislány és fél éves baba mellett elkezdjem az egyetemet levelezö szakon? Nem akarok bajt nekik. Ök a legfontosabbak! Viszont ha most nem, akkor már nem lesz lehetöségem rá 😞

Figyelt kérdés
Sajnos még nincs diplomán. Elsönek a nyelvvizsgát akartam megcsinálni,mert nem akartam úgy járni mint sokan mások,hogy nyelvvizsga hianyaban nem kapok diplomat. Levelezon neztem ki a gazdalkodas es menedzsment szakot. Az a felelmem,hogy heti egyszer matek tanarhoz kellene mennem,suliba,plusz tanulni, beadandok,ha vannak. Eleg magolos vagyok,nem hiszem,hogy tul konnyen menne ... van egy gyonyoru csaladom es nem szeretnem ha hianyomat szenvednek,foleg a pici baba,aki fel eves lenne,mikor elkezdenem.Azt tudom,hogyha most nem kezdem el,tobbe nem lesz lehetosegem,mert 2 gyerek,ferj,munka, nagy haz rendbetartasa,fozes,takaritas...keptelen lennek. Igy is felek,de mar csak egy diploma hianyzik az eletembol,hogy tudjak ervenyesulni a jovoben...mit csinalnatok? Valaki vegig csinalta igy?

2017. máj. 10. 12:02
 1/4 anonim ***** válasza:
Ha megtudod oldani azt, hogy amikor bemész suliba és tudjon valaki vigyázni a kicsikre, akkor szerintem mindenképpen érdemes. Hosszútávon mindenképpen hasznos lenne, hogy ha meg lenne a diplomád. Most lehet pár év szenvedés lenne, de sokkal könnyebbé teheti után a jövődet.
2017. máj. 10. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Azt tudom,és épp ez az ok amiért szeretném.

Van aki vigyázna a gyerekekre,de félek,hogy a nevelés rovàsára fog menni.Pentek ,szombat szinte odalennék,hétköznap meg egy matek óra,itthoni teendők,bevásárlás,ház rendbetartása...mikor tudok így normálisan velük foglalkozni.... Minden nap töröm a fejem. Köszi a válaszod! 😊

2017. máj. 13. 21:25
 3/4 anonim ***** válasza:
Egyébként mikor én megszülettem anyukám nekem is elkezdett iskolába járni, rá nem sokára. Én pár hónapos voltam, a testvérem pedig hasonló korú volt, a te kislányoddal és egyáltalán nem ment semminek a rovására :) Szóval van rá példa, hogy nem lehetetlen és meglehet oldani. Ha van aki vigyáz a gyerekekre ne félj, merj belevágni. Nehéz lesz, de meg lesz a gyümölcse és utána sokkal könnyebb lesz minden. :)
2017. máj. 14. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

De aranyos vagy! Köszönöm!

Úgy gondolom,hogy elkezdem,kiderul az elso fel evben hogy mennyire lesz nekik rossz vagy nekem es max akkor feladom ha a gyerekek nevelesenek rovasara megy.Eddig barmit elkezdtem,azt befejeztem,nem hinnem h ha fel evet kibirunk,a maradekot nem birnank...de majd ez tenyleg kiderul ! Meg azt neztem hogy gyakorlatilag 2x 3 honap a suli meg bo masfel-masfel a vizsgaidoszak. Biztos brutal de inkabb azt a masfel-masfel honapot kell legjobban atveszelni...kavarog bennem minden ....

2017. máj. 18. 21:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!