Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Mit tegyek? Eléggé elrontottam...

Mit tegyek? Eléggé elrontottam az érettségit. (Bővebben lent)

Figyelt kérdés

Bioszból és kémiából emeltszintűt írtam.

Rengeteg munkát öltem bele 4 éven át tanultam mindennap szorgalmasan. Bioszból ígyis csak legjobb esetbe is 60%ot várok kémiából 45% körül szóbelivel együtt.

Az álmom a gytk volt de tudom ez már nem jöhet össze.

Szerintetek érdemes lenne jövőre újrapróbálnom jövőre?

Nagyon el vagyok keseredve.


2017. máj. 20. 10:53
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
100%
Jelentkeztel valamilyen felsooktatasi szakra?
2017. máj. 20. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 A kérdező kommentje:
igen gytk,meg biomérnök vegyészmérnök
2017. máj. 20. 11:09
 3/20 anonim ***** válasza:
100%
Várd ki a végét, lehet, hogy alábecsülöd magad és jobb eredményed lesz, mint amire számítasz!
2017. máj. 20. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
100%
Igy van vard ki a veget:) azt mondjak nehez volt a memia biosz duo..:/
2017. máj. 20. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 A kérdező kommentje:

Köszi a biztatást aranyosak vagytok :)

Remény hal meg utoljára ahogy a a mondás szól.

Kicsit már megnyugodtam készülök gőzerővel szóbelire aztán majd elválik.

Igen sajnos nehéz volt mindkettő :(

Sajnos idén már tényleg nagy tájékozottság,szakértelem kellett hogy jó százalékot tudj írni.

Majd megírom a vége mi lett :)

Köszönöm nektek! A kedvem már jobb egy picit!

2017. máj. 20. 11:27
 6/20 anonim ***** válasza:
100%
Szóbelivel még rengeteget javíthatsz, nem is beszélve arról, hogy még bőven lehet, hogy alábecsülöd magadat. Szerintem legalább az egyik GYTK-n biztos, hogy nem lesz magasabb a ponthatár idén az államinál, és - de tényleg csak feltételesen -, ha nem vesznek fel idén, akkor is mi történt? Semmi. Rossz, ha éveid munkájából nem az sül ki, amit megérdemelnél, de ha gyógyszerész akarsz lenni, akkor gyógyszerész leszel, egy év az életedből utólag már semmi (arról nem is beszélve, hogy hasznosan is el lehet tölteni). Szóval fel a fejjel, és ennek a meccsnek még nincs vége, küzdj. :)
2017. máj. 20. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem még nincs veszve semmi. Sokan mondják hogy ez a kettő nehéz volt idén, ezért nem tartom lehetetlennek, hogy azokon a szakokon amelyekre biosz vagy kémia kell, jelentős pontszámcsökkenés lesz tavajhoz képest.


Ha meg idén még sem vesznek fel próbálj meg jövőre újraérettségizni. Annyival könnyebb dolgod lesz, hogy már csak erre a két tantárgyra kell koncentrálnod. Járj el magántanárhoz mindkettőből és sikerülni fog.

2017. máj. 20. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
94%
Biztos, hogy pontcsökkenés lesz, mivel nehezebb volt a mostani érettségi mint a tavalyi, és tavaly elég magas ponthatár volt.
2017. máj. 20. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
94%
A edulinon volt szavazas es szinte az osszes erettsegire azt mondtak hogy nehez volt pl emelt tori 38% nehezseg a matek 41% angol is 42% nehez szoval szerintem csokkenes lesz sok szakon. Szerintetek is?
2017. máj. 20. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
69%

Az érettségizők MINDEN évben azt mondják, hogy nehéz volt az érettségi.

Objektíven megítélve - szaktanárok véleménye szerint is, korrekt és a követelményeknek megfelelő volt az érettségi, sőt, az emelt töri és magyar kifejezetten könnyű volt.


Ennyit az eduline-os szavazás meg az xy azt mondta nehéz volt dologról.


Kérdező, ne add fel! Ha idén nem sikerült, én megpróbálnám a helyedben jövőre is. De a szóbelik még visszavannak, azokkal is elég sokat tudsz dobni a jegyedeen.

2017. máj. 20. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!