Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Kinek hogy ment a mai emelt...

Kinek hogy ment a mai emelt fizika érettségi?

Figyelt kérdés
Milyennek éreztétek a tesztet? Mindegyik nagy feladat sikerült? Esszétémában mit választottatok?

2017. máj. 22. 14:24
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nem volt nehéz, persze ott akkor annak éreztem. Esszé témának szabadesésest választottam, ahhoz tényleg semmi tudás nem kellett, nekem való volt. :D nagy szerencsém hogy nekem a kettes feladat sikerült, vagyis az a része, b részét elszamoltam. 75 százalékra várom, de az osztályomban van aki 90et, 55ot 50et... Szóval vegyes. Neked?
2017. máj. 24. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Na, ügyes vagy :)


A tesztet elrontottam, kb. a fele lesz jó, esszétémának a fényelektromos jelenséget választottam, de lehet, hogy nem voltam elég alapos a jelenségek magyarázatánál. A feladatokat akkor ott én is nehéznek éreztem, én csak paraméteresen számoltam ki a kettest, nem volt időm rendesen. az első feladatot pedig benéztem, az utolsó kettő elvileg jó.

hatvan százalék körül számolom, aztán lesz ami lesz, fogalmam sincs hogy mennyi részpontot adnak majd javításnál.

2017. máj. 25. 09:11
 3/3 anonim válasza:

Az egésszel borzasztó nagy szerencsém volt, a fényelektromos jelenség a kevés téma egyike, amit oda-vissza tudok, szóval azt választottam. A feladatok végeredménye mind jó lett, kb. egy héttel az érettségi előtt oldottam meg egy feladatot, ami szinte hajszálra ugyanolyan volt, mint az optikai rácsos feladat(talán a 4-es). Csak az első részben rontottam el párat, legjobb esetben 96%, de 90 felettire számítok mindenképp.

Nagyon meglepődtem, hogy ilyen jól sikerült, benne volt a pakliban, hogy szar lesz, az előző évek feladatsoraiban voltak olyan feladatok, amiknek fél óra alatt nem jöttem volna rá a gondolatmenetére. Az esszétéma is lutri, ott is adhattak volna 3 olyat, amihez alig tudok írni, szóval nagyon sokat számít a szerencse.

2017. máj. 25. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!