Nagyon elrontotta ez az esélyeimet?

Figyelt kérdés
Nekünk 11.-ben van egy ún 'kisvizsga' (2 TZ jegy) ez ugye eléggé meghatározza az évvégénket. Nos én betegség miatt magántanuló vagyok, az első félévem ugye megvolt, de ebben a félévben csak a kisvizsga lesz (magyar, töri). Rengeteg tanulás után a tételnél úgy bestresszeltem hogy mindent elfelejtettem gyakorlatilag, bele is húztam a rosszabb tételekbe (1magyar,1töri) .. de a kettes meglett(mèg h a célom teljesen nem is ez volt, sajnos ez lett) ez ugye beleszámít a továbbtanulásba. A kérdésem az hogyha mondjuk az érettségim 4-5 lesz ebből a 2 tárgyból akkor még van esélyem továbbtanuásra egy jó suliba? Vagy eléggé elvágtam magam?

2017. máj. 22. 19:41
 1/1 anonim ***** válasza:

Igen, de ha jó vagy a felvételi tárgyakból, szerintem pont az a helyzet vagy, akinek jó lehet ráfeküdni a duplázásra, akkor semmi nem számít majd, csak annak a kettőnek az érettségi eredménye és a pluszpontjaid.

De igen, persze szak- és egyetemfüggő, de jó érettségivel még bármire lehet esélyed. Úgy tűnik, hogy nem egy nagyon konkrét célod van, szóval majd megnézegeted a ponthatárokat a szakokhoz, amik érdekelnének, meg kiszámolod, hogy hány pontot várhatsz magadtól, és azzal már irányban is leszel. :)

2017. máj. 23. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!