Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Lehet unalmas lesz a kérdésem,...

Lehet unalmas lesz a kérdésem, de gondoltam azért kiírom, hátha valaki tud adni nyomós indokot, választ nekem. Döntéshelyzetben vagyok a SOTE és SZTE ÁOK között?

Figyelt kérdés

Jelenleg a SOTE van első helyen, de gondolkodtam rajta, hogy módositsam-e...

Engem nem érdekelnek az érzelmi vonatkozások mint az így fogadnak be vagy úgy, csak az oktatás színvonala a fontos, és arra az egyetemre szeretnék járni, ahol jobban és korszerűbben tanítanak, de nincs tapasztalatom e téren, és a véleményetek érdekelne mindkét egyetemről.



2017. máj. 23. 13:34
1 2
 11/20 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a véleményed!
2017. máj. 28. 10:36
 12/20 anonim ***** válasza:
0%
Szívesen! :)
2017. máj. 28. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
35%
nincs mit :)
2017. máj. 28. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
100%
sotes vagyok, de szte-ről jeletkeztem át, a szotét sokkal jobban szerettem, sokkal csaladisabb, barátibb volt a légkör, a sote kicsit sznobosabb és ridegebb, én ha megtehettem volna, maradtam volna szotén, mert jobban szerettem
2017. jún. 9. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 A kérdező kommentje:
Igen nekem is rengetegen mondták ezt,végül ma megváltoztattam a sorrendet szote-ra. Köszi a választ.
2017. jún. 17. 21:40
 16/20 A kérdező kommentje:
Miért jelentkeztél át, és milyen indokkal lehet átjelentkezni? afeltételeket tudom, csak azt nem, hogy az átjelentkezést ki és miért inditványozhatja?
2017. jún. 17. 21:41
 17/20 anonim ***** válasza:
100%
gyakorlatilag akárki kérheti, megvan szabva, hogy mi a minimum átlag, és, hogy melyik félévekben lehet átmenni
2017. jún. 22. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 A kérdező kommentje:
Es egyebkent azota is az atjelentkezesen agyalok.. Ez lehet nem eletem legjobb dobtese volt,de mostmar mindegy
2020. ápr. 27. 22:20
 19/20 anonim ***** válasza:
Miért szeretnél átmenni Pestre?
2020. máj. 27. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 A kérdező kommentje:
Szeged nagyon zárt közösség, sosem ereztem ott igazán jól magam, plusz a város sem tetszik. Végül nem tudtak átvenni szóval majd csak egyetem után lesz lehetőségem “átjönni” ,gondolom látszik az irásomból hogy inkább Budapesthez kötődöm mint az egyetemhez, meg ahhoz hogy iskola mellett az ember szabadon kialakíthasson kapcsolatokat olyanokkal is akik nem ezen a területen vannak, és ez itt adott.:)
2020. aug. 21. 05:18
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!