Milyen egyetemre menjek? Imádom, kenem, vágom a matekot, többi lent:

Figyelt kérdés
10.es vagyok, Budapestre szeretnék menni egyetemre, nagyon jó vagyok matematikából, van felsőfokúm angolból, az ötödik tárgyamnak az informatikát gondoltam. Miket ajánlanátok, aminek nagy része matek és jól lehet vele keresni? U.i.: fizikát nem szeretem.

2017. máj. 23. 18:22
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
87%
Proginfo, de az eltét messzire kerüld el.
2017. máj. 24. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 Baluba ***** válasza:
76%

Elte alkmat elvégzése kicsit kellemetlen lehet a nem túl korszerű tanmenet miatt. De ha végeztél, akkor kis túlzással üldözni fognak a nagyobb cégek HR alkalmazottai :)

Amennyiben akarsz menni mesterre, úgy a Corvinusos matematika szakot nem ajánlom, ha elég a BsC, akkor az is jó.

2017. máj. 24. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 A kérdező kommentje:
Msc-t szeretném, úgy érzed, hogy az elemző nem jó a Corvinuson? És miért kerüljem el az ELTE-t?
2017. máj. 24. 20:41
 14/17 varga denes ***** válasza:
28%
Mintha nagy dolog lenne, hogy indultál országos versenyeken...bárki indulhat. OKTV-n van-e helyezésed, az már többet mond 😉
2017. máj. 29. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 Baluba ***** válasza:
Legjobb tudásom szerint Corvinusos matekról csak az ELTE-Corvinus közös képzése, a biztosítási és pénzügyi matek reálisan elérhető msc (persze lehet, hogy tévedek, én az ELTE-n végeztem), és ott is nagyon sokat kell dolgozni annak, aki a Corvinusról jön, hogy pótolja a lemaradását az eltésekkel szemben, a matekos tárgyakban.
2017. máj. 29. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 A kérdező kommentje:
16:02es képzeld országos versenyre be is kell kerülni valahogy:D tekintve, hogy még csak 10.es vagyok nem indultam OKTVn, csak Arany Danin, ahol egyszer második, egyszer kilencedik lettem;)
2017. máj. 31. 08:35
 17/17 anonim ***** válasza:
És hogyan érted a matekot? Hogy tanulod meg? Én full autista vagyok matekból és jól jönne pár tipp.
2017. máj. 31. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!