Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Tudnátok nekem ajánlani...

Tudnátok nekem ajánlani biológia és kémia magántanárt, aki skype-on keresztül is tanít?

Figyelt kérdés
Szeretném elkezdeni a felkészülést az emelltszintű bioszra és kémiára. Tudnátok esetleg ajánlani valami tanárt? Nektek mi a véleményetek az online oktatásról?

2017. jún. 4. 11:00
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
12 éve tanítok így, én nagyon szeretem. Mindenkinek kényelmes, gyors, rugalmas, és ha ügyes a tanár, akkor látványos is tud lenni, rengeteg infografikát lehet használni, stb. (Bocsi, nem biosz-kémiás vagyok, csak a tanításhoz akartam hozzászólni :))
2017. jún. 4. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Az Orvos Akarok Lenni oktatocsoportot szivesen ajánlom, nagyon megvoltunk elégedve az oktatásukkal. A facebookon is megtalálod oket [link]
2017. jún. 4. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 biomókus ***** válasza:

én korrepetáltam már, de kevés tapasztalatom van ahhoz, hogy magamat reklámozzam ezért :)

miért kérdezted az online tanítást? Személyesen effektívebb tud lenni szerintem az ilyen.

2017. jún. 5. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Köszi szépen mindnekienk! Sajnos Szlovákiában élek, ráadásul vidéken, szóvál a környéken nem nagyon van lehetőség. :)
2017. jún. 5. 22:19
 5/8 anonim ***** válasza:
Kedves kérdezo . Mindenképpen magyarországi oktatot ajánlok, mivel eltéro a két ország kovetelményrendszere, szinte biztos vagyok benne, hogy nehezen találnál itt Szlovákiában olyan személyt, aki rendesen fel tudna késziteni az érettségire. Már elozoleg is írtam, hgy mi az Orvos Akarok Lenni csoport segitségét vettuk igénybe. Az oktatok felkeszultek emberileg is pozitív, inspiráló személyek, akik odafigyelnek rád .
2017. jún. 6. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
En az orvos akarok lenni -t, személyes tapsztalat alapján, és ismerősök tapasztalata alapján SEMMIKÉPPEN nem ajánlanam! Az órájuk szinte csak diktálás, semmi magyarázat. Igazából a facebook véleményekre sincs mit adni, mert ha megnézed a vélemény írók 99%-ának sehova nem kell a kémia, biológia (iskola, munkahely megadások alapján)! Viszont én tudok ajánlani egy nagyon nagyon jó kémia-biológia tanárnőt, én nála készültem skype-on kémia 91%, biológia 98% lett! Írj üzenetet ha gondolod!
2017. jún. 6. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Magister universitast, orvos akarok lenni-t FELEJTSD EL!!!! pénz kidobás! normális magántanárt keress!
2017. jún. 6. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Én tudok egy nagyon jó kemia es biosztanart, nekem is sokat segített. Skypeon tanit. Es elore sem kell fizetned. Ha erdekel irjal privatba! :)
2017. jún. 10. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!