Milyen okjt válasszak?

Figyelt kérdés
Építőmérnöknek tanulok az egyetemen,de szeretnem elvegezni az allamilag tamogatott okj kepzest is. Nem tudom melyik ket szakmat lenne erdemes valasztani ilyen diploma melle,ami esetleg ezt kiegesziti? Neztem a "muszaki informatikus"kepzest ,nem tudom az mennyire erne meg?

2017. jún. 12. 22:49
 1/2 anonim ***** válasza:
Ha ki akarod maxolni az OKJ-s kepzeseket akkor vagy egy edzői OKJ-re, vagy asztalosnak pl. Tehát olyan OKJ-t válassz aminek önmagában is van értelme. A muszaki informatikus OKJ az csak parasztvakitás, az informatikusok egyetemen tanulnak.
2017. jún. 13. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Igen elsőnek igaza van az informatikai OKJ-s képzések felejtősek, hulladék szar az összes és ezt tapasztalatból mondom, inkább tanulj valami igazi szakmát, amit meg is becsülnek; asztalos, burkoló, hegesztő, csőhálózat szerelő stb...
2017. jún. 13. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!