Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Ha minden jol megy, szeptember...

Ha minden jol megy, szeptembertol egyetemista leszek. Felvennék egy minort majd, de hogy is van ez?

Figyelt kérdés
Mi lesz a minorral, ha esetleg nem tudom teljesiteni? Simán le tudom adni, és attol még diplomázhatok idoben a főszakombol? Vagy muszáj teljesitenem, nincs mese? Illetve ha van minorom, akkor abbol is kell szakdogát irni? Vagy csak a tárgyakbol kell vizsgázni, és kész? Köszi a válaszokat :)

2017. júl. 19. 21:21
 1/4 anonim ***** válasza:
0%
Tudtommal bölcsészeten vehetsz fel valamit, amit a szakodon kívül kiegészítésnek tanulsz.
2017. júl. 19. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Igen, jol tudod :D Magyarra fogok menni, szoval aktuális.
2017. júl. 19. 22:05
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Nem vagyok teljesen biztos benne, de ha jól tudom akkor van választási lehetőséged, hogy minort veszel fel, vagy a szakodon specializálódsz valamire. Magyaron gondolom lehet például nyelvészetre vagy valamilyen irodalomra.


Teljesíteni ugyanúgy kell, ugyanúgy része a minor is a diplomához szükséges krediteknek. Szakdogát pedig csak egyet kell írni, feltételezem azt a főszakodból, mivel a diplomán is az fog szerepelni.


Amúgy ezeket időben el fogják magyarázni, ez jövő ilyenkor lesz esedékes téma :)


Ha valamit rosszul tudok javítsatok ki, tanárin vagyok, csak egy fél évet töltöttem töri BA-n.

2017. júl. 21. 01:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen :) Tudom, hogy nem most esedékes, de hallottam, hogy ha pl anglisztika minort szeretnék, akkor kell valami alapozo ora, amit viszont fel kell venni talán az elso félévtől. Ezért fontos tudnom :) De persze majd szeptemberben minden kérdésemre választ kapok, csak szeretek elore tervezni.
2017. júl. 22. 14:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!