Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Zenész legyek vagy élelmiszerm...

Zenész legyek vagy élelmiszermérnök? Mindkettő érdekel, de nem tudok dönteni?

Figyelt kérdés
Mindkét suliba fel vettek, az egyik egy OKJ képzés zongora szakirányon, a mérnöki szak a Szent István Egyetemen van. Szerintetek melyik a biztosabb szakma? 21L

2017. aug. 1. 22:04
 1/8 A kérdező kommentje:
Még annyi hogy zongorábol van több év előképzettségem, tehetségesnek is tartanak, szeretem nagyon a zenét. Viszont érdekel nagyon a táplálkozás oldal is, élelmiszer előállítás, fejlesztés, főleg egeszsegtudatos oldalról.
2017. aug. 1. 22:08
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Én azt mondom, inkább csináld az élelmiszermérnökit. Mellette/utána foglalkozhatsz a zenével, de ez utóbbiból sajnos csak nagyon kevesen élnek olyan színvonalon, ami irigylésre méltó lenne. Legyen egy biztosabb szakma a kezedben, én az mondom.
2017. aug. 1. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Élelmiszermérnök.
2017. aug. 2. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Ha ez a kerdes igy felmerul, ne legyel zenesz ne legyel zenesz.
2017. aug. 2. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Egyertelmu, hogy az elemiszermernoki a biztosabb. En is oda jarok es nagyon szeretem, szakkolis is vagyok.
2017. aug. 2. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm :) utolsó, mi az a szakkoli?
2017. aug. 3. 13:30
 7/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, át gondoltam, valószínű ki tanulom az élelmiszermérnökit és mellette hobbinak marad a zene :)
2017. aug. 10. 01:40
 8/8 anonim ***** válasza:
A zenész pálya vagy bejön, vagy nem, de inkább az utóbbi a valószínű, tehetség és szerencse is kell hozzá
2020. júl. 11. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!