Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Milyen lehetőségek vannak...

Milyen lehetőségek vannak egyetemről való fél/1 év külföldi egyetemen való kijutásnak ösztöndíjjal?

Figyelt kérdés

Ha jelentkezek majd pl andragógiára és szeretnék egy kis időt egy külföldi egyetemen tanulni( pl fél év), az lehetséges?

Sokat nem tudok erről, de érdekel a dolog, bár még a jövőben lesz.


2010. máj. 23. 22:53
 1/3 anonim ***** válasza:
Persze, hogy lehet, pl. Erasmus-ösztöndíjjal meg még van egy nálunk. De ahhoz jónak kell lenned, nem mehet akárki.
2010. máj. 23. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Fingkirály ***** válasza:

Ronda kijelentés amit teszek, de az eddigi tapasztalataim alapján (sok Erasmusos ismerősöm van) a legtöbb erasmussal kimenő emberke gyakorlatilag fél év nyaralásnak szánja a kis "kiküldetését", és az ösztöndíj kontójára iszik-bulizik, utána meg még egy félévvel tovább marad itthon egyetemista - az én számlámra (ugyanis az állami finanszírozott egyetemisták többek között az én adómból egyetemistáskodnak)...


Inkább válassz valami olyan szakot, amivel később, az egyetem elvézgése után normálisan fizető, és keresett munkát is kapsz (pl valami mérnökit, vagy orvosit).

2010. máj. 24. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

sajna 00:06nak igaza van

Az Erasmus egyáltalán nem a tanulásról szól..Akiket én ismerek,persez élvezték a kalandot,de megszenvedtek mikor hazajöttek,elég sok mindent be kellett pótolniuk...

Te tudod neked mennyire fontos ez az egész..

2010. máj. 24. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!