Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Felnőtt fejjel egyetemre...

Felnőtt fejjel egyetemre menni, de hogyan?

Figyelt kérdés
Anno érettségiztem ugyan, de nem sikerült túl jól, és itt láttam a napokban hasonló kérdést csak egy iskolás korú lány tette fel, és elkezdett érdekelni a téma.. Mennék én egyetemre, de nem igazán tudom hogy működik ez, az érettségim megfelelő-e hozzá, ha nem, akkor mit kell tennem ezügyben? Vissza ülni az iskolapadba, középiskolában, levelezőn?
2017. aug. 11. 01:49
 1/3 anonim ***** válasza:
28%
Felvételizni...
2017. aug. 11. 05:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Hány éves vagy és melyik évben érettségiztél? Most dolgozol? és mit illetve hány órát egy héten milyen beosztásban? mennyire van félretett pénzed? Hány évesek a gyerekeid ha vannak? Milyen szak érdekelne? Egy normális szak azért komoly döntés ezért ez a sok kérdés :)
2017. aug. 11. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Felvin nézd meg, hogy milyen targyákkal lehet menni az adott szakra. Ezekből kettőt kiválasztasz és elkezded őket tanulni. Az oktatási hivatal honlapján minden tárgynak megtalálható az érettségi követelményei. Jelentkezned kell érettségire + ugye az egyetmre, ha nincs plussz pontod akkor valószínűleg emelten kéne érettségizni. De a felcin tényleg minden fent van
2017. aug. 11. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!