Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Szerintetek ciki 22 évesen...

Szerintetek ciki 22 évesen egyetemre menni?

Figyelt kérdés
2 éve járok már egyetemre, jövőre lesz BSc diplomám. Sajnos 2 év kellett hogy rájöjjek, nem nekem való és mellesleg nem jó semmire amit tanulok. Nagy csalódás volt ez nekem. Két év után döntöttem hogy jövőre jelentkezek egy másik szakra, ami érdekel és van benne potenciál, nem büfészak mint a jelenlegi. Viszont én jövőre már 22 leszek, tartok tőle hogy nem fogok beilleszkedni. Magamat amúgy is kicsit túl komolynak, érettnek tartom, nem biztos hogy megtalálom a közös hangot a 18-19 éves gólyákkal.

2017. aug. 14. 19:37
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
A társaid miatt, vagy önmaga miatt kezdesz bele? Mellesleg tanulni sosem késő, és soha nem ciki.
2017. aug. 14. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
21 és fél éves leszek mikor kezdem, most ősszel, én nem érzem cikinek.
2017. aug. 14. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Ismerősöm 34 éves és most kezdte a második diplomáját. Szóval nem ciki.
2017. aug. 14. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
83%
Már ne is haragudj, de idióta vagy ? Az ilyen kérdezőkre nehéz mást mondani. Szerinted komolyan csak a 18-19 éveseké az egyetem ? Jézusom ...
2017. aug. 14. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
0%

Nem ciki, de mellette azért dolgozol is?


Mert én minimum megőrülnék, ha a 22 éves diplomás gyerekem kitalálná, hogy még 3-4 évet az egyetemen akar tölteni.


Mellesleg a második képzés már cska önköltséges lehet, egy diplomáig támogat az állam.

2017. aug. 14. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

2014 óta támogatja az állam a 2. BSc képzést is. (Lényeg hogy összesen 12 félévet támogat)


Igen, tervezek mellette dolgozni


#1. : hogy érted , hogy a társaim miatt?

2017. aug. 14. 20:22
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

"Viszont én jövőre már 22 leszek, tartok tőle hogy nem fogok beilleszkedni."


Emiatt mondtam. Soha ne mások érdekeljenek. Ne hasonlítsd az ő utukat a tiédhez, nincs értelme.

2017. aug. 14. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem abszolút nem ciki. Vannak érettebb gólyák is, plusz senki se fog kinézni a korod miatt, és harmadszor meg minél több diplomád van, annál több lehetőséged is :)
2017. aug. 15. 01:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

nem tudom nálatok hogy volt de például nekem a jelenlegi szakomon is vannak idősebbek és teljesen jól kijövünk velük, ráadásul az a 2-3 év szerintem egyáltalán nem számít.

egyébként pedig én is jövőre diplomázom és tervezem, hogy elkezdek egy új alapszakot, mert rájöttem, hogy engem nagyon érdekel és muszáj azt is tanulnom. bár lehet, hogy egy évet kihagyok előtte, kell a változatosság és majd utána, 23 évesen kezdem el. szerintem egyáltalán nem ciki, sőt amúgy csomó ismerősöm van aki alapszak után másik alapszakra ment, manapság több lábon kell élni :)

21/F

2017. aug. 15. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Nem, tanulni sosem ciki, nemtanulni viszont mindig az és az is lesz. Nagyon helyes, hogy teszel a jövődért, sok sikert :)
2017. aug. 16. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!