Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » 18 évesen van esélyem okj-s...

Arass kérdése:

18 évesen van esélyem okj-s hegesztő tanfoly. Külföldön/magyarországon 8általánossal?

Figyelt kérdés
18 éves vagyok. 1 évem van még az érettségig,de már teljesen belefáradtam a tanulásba. A családi helyzetem sem engedi meg,hogy tovább élősködjek a családon. Anya egyedül tart el minket. Lépnék már tovább és más terveim vannak. 6 hónap alatt végezhetnék tanfolyamot. Kérem értelmes válaszokat adjatok ésértsétek meg a helyzetemet.
2017. aug. 16. 17:15
 1/2 anonim ***** válasza:

Iszonyatosan nehéz helyzetben leszel ha nem érettségizel le, kb semmit nem fogsz érni a munkaerőpiacon. Ha nem tudsz nappalin maradni, akkor menj át estire és dolgozz mellette, de mindenképp érettségizz le.

Ha nem teszed, minden további továbbtanulási esélytől elvágod magad.

2017. aug. 16. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Valahogy muszáj lesz még égy évet kibírom. Gondoltam hátha itt kapok valami kis tamácsot bíztatást. Köszönöm szépen :)

Mellette maszekolgatok hegesztést és hátha jön valami pénz is és legalább gyakorlok is

2017. aug. 17. 05:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!