Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Mennyit keres most Magyarorszá...

Mennyit keres most Magyarországon egy minősített hegesztő?

Figyelt kérdés

Olvastam kérdéseket, de azok nagyon régiek. Ott azt olvastam, hogy 120-150 ezer, amit nem értek, mert én úgy hallottam, hogy egy minősített hegesztőnek 2000 forintos az órabére.

Tehát, akkor mégis mennyit keres egy érettségivel és technikusi végzéssel rendelkező minősített hegesztő?

(A dolog hátterében az áll, hogy most vagyok az érettségi évében és szeretnék maradni itt a sulimban technikumi képzésen és az fontos lenne, hogy tudjam, csak úgy nagyjából, hogy mennyit keresnék, ha meglenne a technikum)



2015. szept. 7. 23:10
 1/3 goaus ***** válasza:
Otthon 2000-et csak nagyon profik kapnak. Átlag 1000 vagy alatta. 120-150e full reális még, meg az is marad sajnos.
2015. szept. 8. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Engem most fognak felvenni awi minősítéssel pályakezdőként óránként 900Ft-al 10 órába, szombaton is meló így kb. 230-240 ezer havonta. 8 órás műszakkal 5 nap munkával a 150-160e helytálló.
2016. jún. 19. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Most már értem miért ilyen alacsonyak a bérek Magyarországon...mert sok ilyen marha elmegy 10 órázni 200 ezer forintért...Minősítés nélkül is kereshettél volna annál többet is...de hát ez az, mikor minősítése is van valakinek de totálisan retardált az élethez és a cég árazza be...
2018. dec. 1. 06:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!