Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Érettségi után hova milyen...

VictoriaHorvath98 kérdése:

Érettségi után hova milyen szakmát tanuljak?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Most leszek 13.-os (5 éves a gimnázium ahova járok) és még mindig nem tudom hogy milyen szakra menjek tovább. Egyetemre, főiskolára nem tudok menni mert nem olyan fényesek a jegyeim hogy felvegyenek államilag, a szüleim pedig nem tudnák finanszírozni,diákhitellel meg nem akarom elkezdeni az életem, azt pedig nem várhatom el hogy a szüleim hitelt vegyenek fel emiatt. Ígyis most jön a szalagtűző, ballagás, rengeteg a kiadás de szerintem senkinek sem kell ezt bemutatni.

Érdeklődésem, elképzelésem se nagyon van. Nézelődtem már az interneten de nem találtam semmi nekem valót.

Nagyon szeretek gyerekekkel foglalkozni, fotózni,szeretem a zenét, az állatokat, de semmi különleges. Inkább a humán tárgyak azok amik jobban mennek, meg az angol nyelv, a némettel is kínlódok, a reálok viszont egyáltalán nem. :(

Ennyi jutott hirtelen eszembe, tudom hogy ez szinte semmi, de ha ezek alapján valakinek van ötlete nagyon szivesen fogadom, ha valami kérdés van azt is várom.

Előre is nagyon köszönöm a segítséget!



2017. aug. 29. 19:40
 1/2 anonim válasza:
Ha szeretsz emberekkel foglalkozni akkor esetleg a vendéglátást próbáld meg.
2017. aug. 29. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Eladó
2017. szept. 16. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!