Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Normális ha ennyire rosszul...

Normális ha ennyire rosszul érzem magam emiatt?

Figyelt kérdés
Most megyek kilencedikbe.És amikor felvételi volt nagyon gondolkodtam, hogy elmenjek-e egy erősebb iskolába, és ne maradjak a mi városunk gimijében.Azért gondolkodtam, mert kevésnek éreztem a központi felvételim számát (összesen volt 69, a magyar 38, a matek 31) és a jegyeimet is rossznak láttam (többnyire ötös, 5 négyes). Mégis maradtam, nyelvi előkészítős tagozaton.Viszont nagyon megbántam.És bűntudatom van miatta, hogy meg se próbáltam.Ráadásul az összes barátom elment erősebb iskolába (legjobb barátom oda ahova én is akartam volna), így ráadásul még egyedül is érzem magam.Már hónapok óta megbántam, de az utóbbi napokban ez a megbánás felerősödött.Normális ez?És hogyan tudnák javítani a hangulatomon?

2017. aug. 31. 08:54
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Legalább lesznek új barátaid. Én örülök, hogy annó nem mentem erős gimibe, mert így 4 év alatt soha nem kellett paráznom a tanulás miatt, jól éreztem magam minden nap. Továbbtanulás szempontjából pedig elég csak abból nagyon jónak lenned, ami kell a felvételihez, a többi tárgyra nem kell rástresszelni
2017. aug. 31. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Mivel nyelvi előkészítős, így 5 év nekem a gimi.Első évben 10+ angol óra.Viszont az egész osztályt ismerem, mivel nagy részük régi osztálytársam illetve évfolyamtársam.Nagyon kevés új lesz, és akik maradtak azokból kevés van akiket bírok.Mindegyikőjük non-stop bulizik, cigizik és pasizik/csajozik :/
2017. aug. 31. 09:31
 3/3 anonim ***** válasza:
Első jól írta . Én igaz szakmunkásba jártam mint karosszéria lakatos . Megyénk leg gyengébb és sokak álltal legrosszab iskolájába jártam . Semmi para nem volt végig szín 5-ös voltam ami igaz erős suliba is ment volna , mivel valamilyen szinten mázlim van fotografikus nemoriám miatt így le is raktam az érettségit szakma után most a mestervizsgát csinálom . Tanáraim mindig eleinte néztek , hogy felelésnél szóról szóra azt el mondtam amit le diktált órán aztán a német tanárom rájött , hogy valami van mivel felelésnél puskázni se lehet és még is mindig hibátaln volt minden felelésem és dogáim csak meg kérdezte hogy " Neked véletlen nem fotografikus nemóriád van "
2017. szept. 1. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!