Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Emelt kémia érettségi a 0-ról?

Emelt kémia érettségi a 0-ról?

Figyelt kérdés

Hogy készülhetnék fel?

Minden tanácsot/tapasztalatot szivesen fogadok.



2017. szept. 1. 20:44
 1/3 anonim ***** válasza:
86%

Először is nyomtatsd ki az oktatási hivatal olaláról az emelt érettségi követelményeit. Ez egy jó támpont lehet.

Könyvek : Villányi kétszintű érettségis könyv+példatár, ötösöm lesz kémiából a számolásokhoz, mozaikos könyvek. Nekem ezek kombója tökéletes volt.

Szerintem érdemes magántanárt keresned, ha nincs rá sok pénzed, akkor elég, ha kéthetente jár, addig mindíg halajd egyedűl és ha valamit nem értesz, akkor azt el tudja neked magyarázni. Számoláshoz biztos kell majd egy kis segítség. Én csoportos felkészítőket nem ajánlom, nagyon drágák és nem egyénhez igazodik.

A kísérletekhez pedig szerintem menj el, az ELTE szokott tartani 2 alkalmas "tanfolyamot", itt az összes kísérletet végigcsináljátok. Ja és ami a legfontosabb, hidd el, hogy meg tudod csinálni, nem egy agysebészet viszont rengeteg szorgalom kell hozzá

2017. szept. 2. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Középsulis tankönyvek, illetve minden pluszban ami a felvételihez kell.

Előző évek felvételi anyagai, stb.


"ha nincs rá sok pénzed, akkor elég, ha kéthetente jár"


Ha nincs rá sok pénzed, akkor MINIMUM te mész a tanárhoz, és nem rendeled házhoz, mert az többlet költség.

2017. szept. 2. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

En is 0-rol kezdtem es iden fogok felvetelizni, ha gondolod privatban keress meg.


Szerintem, ha nincs sok penzed folosleges a tanar, vagyis elmeletben jo, de gyakorlatban, ha sok kerdesed van meg heti 1 ora is baromi keves erdemben, ha meg csak kis pontositasokra van szukseged, akkor azt neten megkerdezed.


Kemia kovetelmenyek jo kinyomtatni, de gyakorlatilag ott az all, hogy a-tol z-ig minden, szoval annyira ez sem tesz hozza semmit erdemben.


Az otosom lesz valoban jo, viszont a villanyos tk es mf-bol mikor tenyleg szoszerint nullan voltam (most mar azert haladtam elore valamennyit) semmit sem ertettem. Szerintem az inkabb mar ismetlesnek jo, annak, aki mar valahonnan megtanulta az alapokat.

2017. szept. 4. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!