Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Kémia EMELT szintű érettségire...

Kémia EMELT szintű érettségire jó a Veszprémi Tamás:Általános kémia - Második, átdolgozott kiadás (2015 kiadott) 600oldalas könyv?

Figyelt kérdés

Már megvan a Mozail 9-10-11-12+feladatgyűjtemény +ötösöm lesz kémiából+Villanyi Attila a kétszíntű érettségi+feladatgyűjtemény.

Ezekhez szeretném még ezt az általános kémiát kiegészítők venni,csak 10K ba kerül,megéri?segít emelt kémia érettségire?



2017. szept. 5. 16:00
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Az a könyv egyetemi anyagot tartalmaz és elsőre nagyon nehéz olvasmány. Azokon a részeken, ami középiskolai anyag, csak ismétlés szinten átfut, de alapvetően ismertnek tételezi fel. Nem javasolnám emelt érettségire, bár segíteni segít, de 80-90%-a sokkal magasabb szintű kémiát tartalmaz, mint ami emeltre kell.
2017. szept. 5. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Szerintem nagyon jó könyv, érdemes megvenni, szórakoztató és érthető is. Nem értek egyet az első válaszolóval, én javasolnám neked, hogy megvedd vagy pdf-ben, de beszerezd. Én 10. osztályos vagyok és most olvasom és nem okoz gondot a megértése. Ahogy a könyv a bevezetőjében is írja, a könyv nemcsak első-másodéves egyetemistáknak, hanem érdeklődő középiskolásoknak is ugyanúgy szól. A könyv célja, hogy a középiskolai tudást egy magasabb szintre segítse, tehát ha emeltezni szeretnél, akkor nagy segítség. Beszerezni nemcsak az érettségi, de ha a tanulmányaidat ezen az ágon szeretnéd folytatni, amiatt is érdemes lehet.
2018. febr. 11. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Esetleg el tudnátok küldeni nekem, ha megvan pdfben? kérlek
jan. 24. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!