Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Ti hogy döntenétek ebben az...

Ti hogy döntenétek ebben az esetben?

Figyelt kérdés
1 évem maradt hátra és OKJ vizsga számítógép-szerelő, karbantartó szakmán vagyok, de nem tudom hogyan fogok tudni levizsgázni, ugyan is alig van gyakorlati tudásom a szakmában, mert nem tanították rendesen, ha hirtelen elém tennének egy gépet azt se tudnám mihez kapjak hirtelen, az meg a másik, hogy a hálózatoknál sok minden full kínai számomra, és nem is érdekel komolyabban, már megbántam, hogy ezt a pályát választottam, de ez az utolsó évem, és az bánt, hogy nem tudom hogyan fogok így levizsgázni, mert ez elég szerteágazó szakma, és nem lehet mindent tudni... Mindenképpen szeretnék valami kézzelfoghatóbb gyakorlatiasabb szakmát, hogy vigyem is valamire, ami szóba jöhet nálam szakmák terén az a festő, mázoló lenne, azon is gondolkodtam, hogy otthagyom a mostani sulit nem tudom, hogy bírom ki, és elmennék egy festő mázoló tanfolyamra inkább, nem tudom mi lenne jelen esetemben a bölcs döntés nagyon bizonytalan vagyok és kétségbeesett a jövőmmel kapcsolatban.

2017. szept. 8. 20:30
 1/2 anonim válasza:
100%

Számítógép karbantartónál gyakorlatiasabb szakmát? Mire gondolsz? Virágkötő? Zöldségtermesztő?

Szerintem ne pánikolj be, egy OKJ vizsgát gyakorlatilag bárki le tud rakni, aki nem teljesen idióta. Nincs magasan a léc. Más kérdés, hogy ha nem érdekel, akkor gondolom nem ebben akarsz elhelyezkedni. De legalább lesz egy papírod.

2017. szept. 8. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Gyakorlatias szakma alatt én a festő mázoló tapétázó szakmát értettem mert az jobban érdekelne.
2017. szept. 8. 21:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!