Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ebben az esetben ti hogyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ebben az esetben ti hogyan döntenétek?

Figyelt kérdés
Már nagyon vágyom egy párkapcsolatra, de van egy-két ,,bajom", pl. súlyos önbizalomhiány, féltékenységre való hajlam. Az eszem azt mondja, hogy ne erőltessem ezt az egészet, mert így nem lesz jó a kapcsolat. A szívem viszont arra biztat, hogy vágjak bele a társkeresésbe. Érzem, hogy majd' megpusztulok a magánytól, ráadásul szűz vagyok még. Mi lenne a legokosabb megoldás? Az ismerkedés élőben nem igazán megy amúgy. Akkor most az eszemre vagy a szívemre hallgassak? Az értelmes válaszokat köszönöm! 20/F

2016. júl. 24. 09:52
 1/8 anonim ***** válasza:
Csinálj magadnak akkora önbizalmat, hogy a féltékenység eltűnjön. Addig ne keress társat mert szegény lánynak csak fájdalmat okoznál.
2016. júl. 24. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
#1 Pontosan ettől tartok. De hogyan lehetne ,,csinálni" önbizalmat, ha egyszer nem kapok semmilyen pozitív megerősítést?
2016. júl. 24. 10:13
 3/8 anonim ***** válasza:
Ne fuggj masok velemenyetol. Neked kell elegedettnek lenned.
2016. júl. 24. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Nem függök mások véleményétől, csak szívesen meghallgatom, ha van nekik.
2016. júl. 24. 10:32
 5/8 Noren1989 ***** válasza:

Hallgass az eszedre, úgy tűnik, hogy frankón működik.


26/F

2016. júl. 24. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Meglehet, de nagyon érzelmes ember vagyok...és bizony néha felülkerekednek az érzelmeim a racionalitáson. :(
2016. júl. 24. 10:41
 7/8 Noren1989 ***** válasza:
Semmi gond ezzel, de te is tudod, h nem lenne jó vége. Így valószínű csak sérüléseket szereznél a lelkedben, ami meg nem túlságosan jóleső érzés.
2016. júl. 24. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Tudom, persze. Nem szeretnék fájdalmat okozni a leendő páromnak sem...de annyira egyedül vagyok...
2016. júl. 24. 10:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!