Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Ti ellenkező esetben hogyan...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti ellenkező esetben hogyan döntenétek?

Figyelt kérdés

http://www.gyakorikerdesek.hu/szexualitas__homoszexualitas__..


Egy még régebbi kérdés innen. Én azt írtam neki, hogy nem érdemli meg. De velem is hasonló történt csak fordított esetben és bár az igazságos dolog az lenne, ha minden kapcsolatot megszakítanék vele, de ez egyrészt nem lehetséges - osztálytársak vagyunk - másrészt pedig akárhogyan is próbálom elnyomni folyton csak ő jár a fejemben és azon kapom magam, hogy mindig minden mozdulatomat úgy tervezem, hogy minél többet láthasson. Igen láthasson mert én akkor sem vetek rá még egy pillantást sem. De mégis azt akarom, hogy észrevegyen, hogy lássa mit tett velem, hogy bűnhődjön és megbánja amit tett. Akkor talán megbocsáthatnék neki. De úgy érzem sosem fogja tudni megtenni.



2016. okt. 14. 20:31
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Akkor én is azt írtam, hogy nem érdemli meg, és még most is ezt gondolom
2016. okt. 14. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

Hehe Pacsi :P , de ő még mindig ugyan úgy "hetero".

De én is azt teszem amit te, próbálom nem észrevenni stb.. mondjuk már nem is érdekel.. szóval azt elérni, hogy "közeledjen megint" vagy mi :D ami addig megy is míg ott nincsenek a barátai.


Amúgy meg szerintem ilyesmit ne is várj tőle mindaddig míg közelebb nem kerültök egymáshoz, vagy te fel nem hozod a témát.

Mondjuk én elkezdtem viccelődni ezzel a témával(melegséggel), ő meg befeszült, és mondta, hogy megbánta amit tett stb.. azt ennyixd

2016. okt. 16. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!