Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » 3,5-ös átlag 7. év végére...

3,5-ös átlag 7. év végére nagyon borzalmas?

Figyelt kérdés
2017. szept. 18. 19:13
 1/5 anonim ***** válasza:
50%
Hát eléggé. 7.-ben semmit nem kell tanulni. Úgy voltam 5-ös mindenből hogy otthon egyszer sem nyitottam ki semmi tanulnivalót.
2017. szept. 18. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Ha matekból töriből idegen nyelvből, a két magyarból és fizikából ötös vagy, de a többiből kettes akkor nem gáz, de gyanítom, hogy nem így van.

Kösd fel a gatyád, mert különben el is felejtheted az elittgimiket.

2017. szept. 18. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
50%

Akkor egy zseni lehetsz elsö.. Hetedikben jön be a fizika, kémia, ne mondd, hogy semmit nem kell tanulni.


Nem olyan rossz az átlagod, de nem is jo. Nyilván ez a saját képességeidtöl függ, meg attol, hogy mennyit tanulsz. Volt egy osztálytársam, állandoan tanult, mégis 3-4 között volt az átlaga. Na nála, saját magához képest gyenge volt az átlaga. Viszont ha mindezt ugy érted el, hogy elö sem veszed a könyved otthon, akkor viszonylag jonak számitasz. Ha pedig tovább akarsz tanulni, érdemes lenne kicsit feljebb tornáznod magad, mert ennél csak nehezebb dolgok jönnek.

2017. szept. 18. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Nem vagyok jó tanuló, anyám szerint rossz tanuló vagyok. Töriből és nyelvtanból kaptam 2-est. Töriből mindig 3-as voltam de jött a 2. világh. és az nagyon kifogott rajtam évvége körül a tanár 2-ször feltetett belőle de nem volt megelégedve velem hiába szenvedtem kb 2-3 órát nem jött össze. Nyelvtanból meg új tanár jött sokan kaptak roszabb jegyet, az új tanárom előtt meg 4-es voltam nyelvből. A többi jegyem meg kb 5 hármasom és 5 négyesem 3 ötösöm és egyededül rajzból vagyok didcséretes. Gimiben sohasem gondolkodtam csak valamien középsuliban. Tanulnulásból meg nem szoktam nagyon megerőltetni magam (kb úgy szoktam hogy 30p tanulás és 30p pihi vagy mégtöbb és utána újrakezdem) Főképp akkor abból tanulok amikor másnap felelés vagy doga lesz. (Tudatni próbálom a helyzetemet)
2017. szept. 18. 22:16
 5/5 anonim ***** válasza:
Hát bocs, de szerintem igen. Ez még nulla tanulással is borzalmas lenne.
2017. szept. 20. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!