Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Mit csinaljak? Kétségbe...

Gabor2001MC kérdése:

Mit csinaljak? Kétségbe vagyok esve valaki tud segíteni hova menjek tovább tanulni?

Figyelt kérdés

Nem tudom mi legyen mert a 8 általános után szak-középre szeretnék menni és annyi mindent nem tudok pl:azt mondták hogy nem mindenkinek kell központi felvételit irnia ez igaz

És ha nagyon rossz tanulo vagyok egyáltalan felvesznek engem akárhova is

Kétségbe vagyok esve :(



2017. okt. 10. 02:09
 1/4 anonim ***** válasza:

A kozponti felveteli nem minden iskolaban van. Leginkabb a nepszeru eros gimnaziumok iratnak, de irod hogy nem vagy jo tanulo, igy gondolom nem ilyen iskolaba akarsz menni.

Persze hogy felvesznek valahova, mivel 16 eves korodig tankoteles vagy, ezert muszaj hogy iskolaba jarj, muszaj hogy felvegyenek.

3as atlaggal is siman mehetsz szakkozepbe, ettol rosszabb nem vagy gondolom vagy igen?

Ha rosszabb tanulo vagy, akkor is felvesznek, csak kerdes nem fogsz e kibukni onnan...

2017. okt. 10. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Kérdezgesd a többi rossz tanulót, hogy ők hova mennek, hátha kapsz jó ötletet. Amúgy szakközépiskola már nincs, szakgimnázium van. De ha továbbra sem akarsz tanulni, akkor ne oda menj, ne érettségit akarj, hanem minél előbb szakmát a kezedbe, amivel elkezdhetsz dolgozni. Aztán majd közben biztos megjön az eszed, és estin leteszed az érettségit, de úgy, hogy közben már lesz miből megélned.
2017. okt. 10. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Hat rossz tanulokent csak tre suliba fogsz kerulni... gondolkozni kellett volna elotte.

Max egy felevet jarsz vhova ed atiratkozol mashova

2017. okt. 10. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Az a baj hogy 7be megbuktam mert sokat hiányoztam, kórházba voltam mert égési sérülésem volt és a mostani 7év az ilyen 3 átlag lett a 8.osztályt azt most végzem de nagyon nehezen megy a tanulás és ha megint megbukok akk sehová nem vesznek fel :/
2017. okt. 16. 03:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!