Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Mit csináljak? Hova menjek?...

Mit csináljak? Hova menjek? Kétségbe vagyok esve!

Figyelt kérdés

Idén szeptemberben kezdtem a tanító egyetemet. Nagyon visszahúzódó, félénk vagyok. Nem ment ez a szereplés, ezért most abba hagytam. Ami érdekel az a grafika. Egy okj képzést tudnék elvégezni (kiadványszerkesztő), grafikus egyetemeken magas a ponthatár (majdnem 400, nekem 350 van). Az OKJ-vel vinném valamire? Másik egyetemre is mennék, csak levelezőn, de nem tudom mi az, ahol nem kell szerepelni, stb.. (Első okjm lenne, de nekem fizetős, mert most mennék..) Félek, hogy nem lesz belőlem semmi. Közben költöznöm is kell itthonról, mert már 20 éves vagyok.. szüleim elváltak. (Apám fizetné a sulit.. de persze nem "csak úgy"...)


20L


2015. nov. 25. 09:02
 1/2 anonim válasza:
Oda amit tudtok finanszírozni. Anyagilag nem gond.
2015. nov. 25. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Anyagilag gond, épp ez az... meg nem mindegy, hogy milyen szakra..
2015. nov. 25. 09:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!