Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Pszichológia fajtái bővebben?...

Pszichológia fajtái bővebben? Emberekkel gondoskodó munka?

Figyelt kérdés

Lattam már sok kérdést itt ilyesmivel kapcsolatban és rengeteg oldalt megnéztem...egy féléve érdekel a pszichológia.. szóval hogy azt szeretném tudni, hogy a pszichologiaban ugye több fajta van és, hogy melyik fajta mivel foglalkozik.

És meg azt szeretném kérdezni, hogy milyen olyan munka van, aki embereknek segít? Mert ha nem is lesz belőlem pszichológus mindenképp olyan munkát szeretnek, amiben segítek az embereknek..mondjuk beteg gyereket tanítok vagy egy olyan intézetben vagyok, ahol korlátozott lehetosegu emberek élnek és azért vagyok ott, hogy szóval érezzék, hogy valaki törődik velük..vagy mondjuk árvaház meg ilyesmi dolgok..a lényeg, hogy ami emberekről gondoskodik


2017. okt. 23. 20:24
 1/2 anonim ***** válasza:

Beteg gyerekek tanításával a gyógypedagógusok foglalkoznak.Esetleg szociális munkás lehet még, ami érdekelhet téged.


A területeit itt bemutatják:

[link]

2017. okt. 26. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm szepen! :)
2017. okt. 30. 19:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!