Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Szerintetek? Hogyan tovább...

Szerintetek? Hogyan tovább ebben a helyzetben, van remény?

Figyelt kérdés
Érettségi után elkezdtem egy adott szakmát sajnos a suli megszűnt utána, és máshová kellett menni, ahol adott volt a lehetőség folytatni, de ott a képzés nem volt túl jó, stresszes voltam, undorodtam valamilyen szinten az egésztől, de végül megelégeltem és otthagytam a sulit, aztán elkezdtem egy munkaügyis tanfolyamot, viszont bánt a gondolat, hogy végül nem fejeztem be azt a szakmát, a suli váltás miatt, amúgy nem voltam benne valami jó, de kitartó vagyok és estin egy másik suliba folytatni szeretném, ha megint indul, úgy, hogy az utolsó évbe be tudjak kapcsolódni, mert sajnos pont az utolsó évben szakítottam ezt meg, csak abban reménykedek, hogy nehogy megint abba a suliba keljen visszamennem, mert a gyakorlati oktatóval nem voltam valami jóba, bár akkora lesz már egy szakmám hála a tanfolyamnak és be leszek biztosítva, ha végül mégse sikerülne teljesíteni. És az a legnagyobb problémám, hogy rágók, szenvedek a jelenlegi helyzetemen, mert nem tudom, hogy helyes volt e, vagy sem, és tiszta ideg is vagyok mostanában, de igyekszem a mostani helyzetemre koncentrálni. És igen a múlt és jelen között gyötrődök, szerintetek? Mit tennétek a helyemben?

2017. okt. 25. 19:16
 1/2 A kérdező kommentje:
*rágódok, szenvedek
2017. okt. 25. 19:38
 2/2 anonim ***** válasza:
Sok sikert ne add fel! Bármit elérhetsz, ne hagy veszni! Válassz olyan munkát amit szeretsz és soha nem kell majd dolgoznod!
2017. okt. 26. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!