Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Egy gyógytornásznak milyen...

Egy gyógytornásznak milyen szinten kell a kémia?

Figyelt kérdés
Gyógytornász szeretnék lenni, viszont mivel ez egy meglehetősen friss terv, nem választottam kémiafakultációt, és 2 éve nem szerepel már a tanrendemben, illetve amig volt, addig is csak négyes voltam belőle. Valahol az elején elakadtam, és nem tudtam felhozni, viszont mivel utolsó évem volt, nem is nagyon küszködtem vele, most viszont aggaszt.
2017. okt. 25. 20:28
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Nem vészes, simán megoldható.
2017. okt. 25. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a gyors válaszod! Akár az alapoktól is? Ha gyógytornász vagy, vagy annak tanulsz, megengeded, hogy privát üzenetben kérdezzek még néhány dolgot?
2017. okt. 25. 20:33
 3/4 anonim ***** válasza:
Egyetértek az elsővel, nem vészes. Nem kell hozzá emelt érettségivel rendelkezni, sőt még nagyon előzetes tudással sem.
2017. okt. 26. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Én nem tudom hova jár/járhatott az első két válaszadó, de ha az SZTE-re jössz akkor toldd a kémiát, az idei tanévtől érvényes BSc-s tantervbe bekerült egy komplex termésszettudományos tárgy, ami tömény szerves és szervetlen kémia, és erre épül a 05-ös (idéntől érvényes) BSc-ben az összevont biokémia-patobiokémia.


Az évfolyam 1 hete írt zh-t kb. 200 emberből meglett 50 főnek.


Élettanvizsgán is ha nem vagy szimpi, elég rendesen belekérdeznek.

2017. nov. 18. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!