Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Merre menjek tovább tanulni?

Merre menjek tovább tanulni?

Figyelt kérdés

Üdv!

Elérkeztem életem annak a pontjára hogy idén faktokat kell válasszak. 2 faktot vehetek fel (mivel többet nem érdemes mert ütik egymást stb.), és lecserélni őket év közben nem érdemes. Eddig nagyon érdekelt az informatika, azon belül a programozás (java), de úgymond útközben rájöttem hogy a reál nem áll annyira közel a szívemhez (viszont ettől függetlenül megy). Eddig a pszihológus és a doktori ami még érdekelt, de irreális álomnak tűnik mivel nagyon magas a ponthatár a felvételihez. Aztán ott a jog ami még érdekelne, de nem is ez a legnagyobb probléma, hanem hogy konkrétan nem tudom mit csinálnak. Tudom, megnéztem a felvit, megnéztem a gyakori kérdéseket, de sehonnan se tudtam ki silabizálni hogy mi, mit csinál. Igazából a legnagyobb kötés számomra hogy minél előbb önállósodni, anyagilag független szeretnék lenni (tehát egy elfogadható fizetésű munkára gondoltam), és ezért nem kezdenék bele az orvosba (tegyük hozzá hogy az orvoslás lelki része lehet kifogna rajtam). A logisztikai manager is érdekesnek hangzik, de azt se tudom hogy mit csinál konkrétan, vagy hogy van -e rá kereslet, vagy hogy egyáltalán mennyit fizet.

Röviden tömören:

Esetleg tudnátok/tudnának nekem ajánlani olyan munkát ami:

-változatos

-"beszélgetős" (mivel elméletileg jó a beszélőkém :D )

-versenyképes fizetést biztosít


A logisztikusban pont ez fogott meg, hogy logikázni is kell és beszélni is.

Válaszokat előre is köszönöm! :)


17/f



2017. nov. 13. 22:17
 1/1 anonim ***** válasza:
Ha még aktuális, Pesten van a pályaválasztási tanácsadó, a Mérei. Menj el hozzájuk:) ingyenes és nagyon kedvesek !!
2018. jún. 1. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!