Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Ilyen profilú emberként hova...

Ilyen profilú emberként hova menjek tanulni?

Figyelt kérdés
22 éves vagyok, angol, spanyol, biológia, kémia emeltem van , mind 75+-os, tehát kb bárhova felvesznek. Utálom az embereket és nem is nagyon tudok kommunikálni velük. Imádok sportolni, de edző nem akarok lenni. Kb ennyit tudok, hogy erős vagyok, meg nagyon gyorsan olvasok és szeretek is.
2017. okt. 4. 06:00
 1/4 anonim ***** válasza:
66%

Biológia, kémia emeltel én valamilyen kutatónak készülnék. A spanyol és angol meg a jövőbeli életed repjegye, majdnem bárhol élhetsz! (Lehet csak itt Mo-n utálsz majdnem mindenkit, amit meg is értek )

Van egy klassz kis személyiségtesztes oldal, ahol személyre szabottan ajánl a progi szakirányt, munkákat (nekem bevált, pont a foglalkozásaim jöttek ki )

2017. okt. 4. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
2017. okt. 4. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
75%
Hasonló cipőben. Valami mérnöki terület? A sportot és nyelveket jól lehetne kombinálni, de kiesik ha utálod az embereket (amit valahol meg tudok érteni...) De szerintem neked hosszabb távon egy vállalkozás fog bejönni. Így leírásból nekem az jön le, hogy teljesen 100%-ig a saját maga ura akarsz lenni.
2017. okt. 4. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Igazából kis mennyiségben szeretem őket, jártam két évet főiskolára, ahol nagyon sok gyakorlat volt, egészségügyi témában, de amikor csoportos munka volt, meg a csapatban, ahol edzem, mindig utoljára vagy kimaradok. INTJ jött ki, bár többször INTP volt eddig az életben, mikor ilyen tesztet töltöttem. Köszönöm mindenkinek, aki időt szán a kérdésre
2017. okt. 4. 09:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!