Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » BME mérnökinfó vagy inkább...

BME mérnökinfó vagy inkább Óbudai?

Figyelt kérdés
11 éve kitűnő vagyok sportolás mellett ( heti 6 edzés + 1-2 meccs) és most tavasszal érettségizek. Matek-infó fakton vagyok és mérnökinfóra szeretnék továbbmenni. BME és az Óbudai között nem tudok dönteni. Írnátok róluk véleményeket? Mennyire számít, hogy melyiket végzem el? Bár kitűnő vagyok, zseni nem, a matekhoz és a programozáshoz is kell valamennyi idő, hogy felfogjam. Még annyi, hogy a sportot egyetemen se szeretném abbahagyni és a napi 1 edzés ott is meglenne, nem tudom ez melyikbe férne bele.

2017. nov. 21. 19:23
 1/9 Roflkopter ***** válasza:
100%
a bme-be biztos nem fér bele a sport ezt saját tapasztalatból állíthatom. a másikról nem tudok nyilatkozni
2017. nov. 21. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
0%

fura.. mert Cseh Laci például el tudta végezni a szakot úgy, hogy közben naponta sportolt...


ha kitűnő vagy, sztem BME-vel kezdj... Ha húzós, még mindig átmehetsz OE-ra.

2017. nov. 21. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 Roflkopter ***** válasza:
100%
Hát cseh laci műszaki menedzsernek tanult de mindegy :DD az meg a másik hogy az 5 féléves képzést 5 év alatt fejezte be
2017. nov. 21. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
BME-n mérnöki szakon nem fogsz sportolni az biztos. Cseh Laci meg nem mérnöki szakon volt, és 5 év alatt végezte el amúgy a 2 éves képzést.
2017. nov. 21. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
0%

A középiskolát nem lehet 1 napon nevezni egy egyetemmel. (nem büfé szakra gondoltam)


Úgyhogy azt felejtsd el, hogy kitűnő leszel majd ott is.


Egyébként, hogy a kérdésedre is válaszoljak, egyértelműen a BME.

2017. nov. 21. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Persze,tisztában vagyok vele, hogy teljesen más kategória az egyetem. Pont ezért tettem fel a kérdést mert nem tudom belőni,hogy mennyire lehet teljesíthető a közel profi szintű sportolás mellett.
2017. nov. 21. 23:07
 7/9 anonim ***** válasza:
Informatika az a terület ahol legkevésbé nézik a diplomádon az egyetem nevét, helyette a valós tudás a lényeg amit otthon ön magad plusz képzèsével és egyetem melletti gyakornoki melóval támogathatsz meg.
2017. nov. 22. 06:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Nem igazán van különbség a két diploma között. A munkáltatók nem különböztetik meg, csak a tudás számít az állásinterjún.


Napi 1 edzéssel szerintem egyenesbe nem végezhető el a BME. Vagy maximum akkor, ha minden mást feláldozol és az edzés mellett csak tanulsz, de még akkor is izzadós.

2017. nov. 24. 02:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Tényleg fontos a sport nekem. Másra nem igazán fordítanék időt csak tanulás és sport, bulikra pl nem járnék.
2017. nov. 24. 20:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!