Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Hogy tanuljak hatékonyan? Baj...

Hogy tanuljak hatékonyan? Baj van?

Figyelt kérdés

Régen mindig is arról voltam híres, hogy nagyon könnyen megtanultam mindent. Alig kellett bármit is tanulni, mert gyorsan felfogtam. Egy pár éve ez romlani kezdett. Egyre nehezebb a felfogásom, sokat kell tanuljak az adott tantárgyból. Érettségi évében vagyok, ezért is aggódom, hogy így mi lesz velem. Nem szeretnék rossz érettségit emiatt. Az átlagom olyan 4,7 eddig, de az emelt szintű érettségik miatt aggódom, mert sokszor napokig tanulok egy dolgozatra. Ez normális dolog?

Egyébként biosz és kémia emelt lenne.



2018. jan. 3. 19:36
 1/2 anonim válasza:
Szerintem a Biosz kémia kombó elég nehéz, szóval ez természetes :) kitartás!
2018. jan. 3. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Pl ha a tanár felad kémiából a tankönyvből tanulni valót, az kB 30 oldal minimum. De egy het alatt is alig végzek vele. :)
2018. jan. 3. 20:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!