Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Programtervező informatikus?

Programtervező informatikus?

Figyelt kérdés
Előképzettség nélkül van esély belevágni? Ezt úgy értem, hogy nem igazán értek a gépekhez. Nem tudok még egy windows-t sem feltelepíteni kb. ez a szint. Viszont érdekel csak nem tudom milyen a képzés, ennyi idő alatt meg lehet tanulni a dolgokat jó,a suli felkészít rendesen?

2018. jan. 7. 08:05
 1/3 anonim ***** válasza:

Nem az a lényeg, hogy tudsz-e windowst telepíteni, vagy excelezni, mert ez úgyse tananyag.

A főbb kérdés: Mennyire megy a matek? Mert abból igen sok lesz.

2018. jan. 7. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem inkább az a fő kérdés, hogy tudod-e mibe akarsz belekezdeni? Hogy nagyjából mit is fogsz tanulni ezen a szakon.

Nyilván nem Windows telepítést, viszont az önállóság (önálló problémamegoldás) rendkívül fontos (nem csak az egyetem alatt, hanem majd amikor elhelyezkedsz). Pl. ha újra akarod telepíteni a Windows-t, akkor előbb nézz utána Google-be, hogy hogyan is kell.


Ahogy előttem is mondták, a matek nagyon fog kelleni (pici előny, az emeltszint, de középszinttel is el fogsz tudni indulni, viszont az legyen egy biztos tudás). Másrészről kezdj el otthon programozni. Abból is lesz bőven, nézd meg, hogy egyáltalán érdekel-e az egésznek a logikája, szereted-e csinálni. Jobb, ha most derül ki, mint ott az egyetemen.

2018. jan. 7. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:

TANULJ

tanulj :(

2018. jan. 10. 01:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!