Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Vas megyében hol tudok májusba...

Vas megyében hol tudok májusban emelt érettségit tenni, ha az iskolám nem indít? Hogyan tudok rá jelentkezni?

Figyelt kérdés

2018. jan. 11. 15:42
 1/5 A kérdező kommentje:
Ágazati tantárgyról van szó.
2018. jan. 11. 15:43
 2/5 anonim válasza:
Én úgy tudom, hogy csak meg kell jelölni az érettségi jelentkezős lapon az emeltet, és akkor majd úgy küldenek levelet, hogy az emelet érettségit hol tudod írni. Mivel ugye saját iskolában nem lehet emelt szinten érettségizni. Legalábbis nekünk ezt mondták, de én gimibe járok és tésiből és töriből emeltetek, bár nem hiszem hogy ez most számít, a lényeg, hogy majd ők kijelölik 😃
2018. febr. 6. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:

Emelt érettségit*

Bocsi elírtam

Amúgy én is vas megyei vagyok😃

2018. febr. 6. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ha még iskolás vagy, csak az iskoládban. Ha nem, akkor a megyei kormányhivatalban. Mi az, hogy indít? A vizsgát rendezni szokták, nem indítani, de sokan meg a képzést csúfolják érettséginek, összevissza használják az emberek a szavakat...
2018. febr. 6. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Sikerült közben. :D
2018. febr. 15. 17:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!