Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Alap szakos történelem után...

Alap szakos történelem után tanári mesterképzés történelem?

Figyelt kérdés

Van ilyen? Legyszi segítsetek! Sehogy nem akarom megtalálni a felvin egyértelműen. Jelentkezés előtt állok, és leginkább tanitonak szeretnèk menni, mert onnan utána könnyebb is egy szakos tanári diplomát szerezni. Viszont ha ne adj isten nem vesznek fel tanitonak, akkor elmegyek történelemre, ami alap szak. És azt kellene tudnom hogy ott utána mehetek majd ugyanúgy mester képzésre?

Jajj r tudom érthetően irtam -e le amit szeretnék megtudni!

Koszonom előre is a válaszokat!


2018. jan. 14. 08:47
 1/5 anonim ***** válasza:
Wtf? Miért nem mész osztatlan tanári szakra? Kifejezetten úgy lehet jelentkezni ilyen képzésre, hogy történelem és xy szakos tanár. 5 éves. Mi a gond ezzel?
2018. jan. 14. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Wtf! Én is tudom!

Az a baj ezzel hogy nincs levelező, én meg nem tudok nappalira menni. Tőlem kb 500 km van egy egyetem, ahol lehet levelezore menni. Csak ez a baj ezzel. ;) de én vagyok a hülye mert nem irtam mèg részletesebben le hogy miért is kérdezem, amit kérdezek.

2018. jan. 15. 12:54
 3/5 anonim ***** válasza:
Szia, nekem tanáris ismerősöm azt mondta, hogy töri szak után valahogy megoldható. Úgyhogy szerintem hívd fel az egyetemet és őket kérdezd meg. Az a legbiztosabb.:)
2018. jan. 18. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a választ! 😊
2018. jan. 19. 08:44
 5/5 anonim ***** válasza:
Történelem mesterképzés után 2 félév és tanár lehetsz. Azonban ugyanúgy 12 félévet fogsz tanulni, és "csak" egyszakos tanár leszel. Én a helyedben választanék valami könnyű szakot mellé.
2018. jan. 31. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!