Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Milyen munka illene hozzám...

Milyen munka illene hozzám szerintetek? 18/L

Figyelt kérdés

Matematika nem igazán megy, mondhatni borzasztóan.

Nagyon vékony testalkatú vagyok.

150 cm 40 kg.

Nehéz fizikai munkát nem tudok csinálni.


Nem tudom mi illene hozzám....


2018. jan. 25. 17:09
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Ezeknél az adatoknál fontosabb a személyiséged. Én megnéztem a 16personalities pont com -on a személyiségtípusom és hogy ilyen beállítottságú embernek milyen foglalkozást javasolnak. Bejött :)
2018. jan. 25. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Most ezt te se gondoltad komolyan, hogy ennyi információ alapján valóban tudunk neked segíteni, ugye? Legyél bolgár-magyar tolmács, ahhoz nem kell matek és nem is fizikai munka.


Komolyra fordítva a szót, áruld el egyáltalán mi játszik, felsőoktatásban folytatod vagy csak szakmát akarsz tanulni, esetleg egyiket sem? Mi érdekel, miben vagy jó?

2018. jan. 25. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
0%
Én tudok ajánlani egy egész jól fizető munkát :)
2018. jan. 25. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!