Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Mérnökinfó mellett lehet...

Mérnökinfó mellett lehet dolgozni?

Figyelt kérdés
Nappalin tanulnám, nem sok tudásom van matekból, sem infóból, szóval majdnem az alapoktól kezdeném. Nem tudnék dolgozni mellette akár csak hétvégente?
2018. jan. 29. 08:54
 1/4 anonim ***** válasza:
68%
Tudni tudsz, de az emberek 99%-a belebukik az ilyesmibe, mert vagy rendesen tanulsz, vagy csak ellébecolsz az egyetemen, a kettő együtt nem sokaknak sikerül... Utóbbi esetben meg nyilván jut idő a munkára is, csak minek, ha éveket csúszol miatta?!
2018. jan. 29. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Igazad van és nem is szeretném ellébecolni. Nem muszáj dolgoznom, csak bűntudatom van miatta, mert csomószor hallom, hogy mekkora lusta szar, aki nem dolgozik, meg sokkal hasznosabb elmenni pénzt keresni, mint bejárni órára... Nem a szüleim mondják, ők mindenben támogatnak és azt mondták, belefér ez a 4-5 év nekik még úgy, hogy itthon élek... Csak mindenki nyomatja a melót egyetem mellett és valahogy érzem a lenézést...
2018. jan. 29. 09:20
 3/4 anonim ***** válasza:
87%
Persze, hogy lehet. Nem biztos, hogy teljes munkaidőben, de lehet. Én programtervező informatikus msc mellett is dolgozok, ráadásul nem is 1 helyen. Bsc alatt is dolgoztam.
2018. jan. 29. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Én a helyedben lenyomnék 1 évet mindenféle meló nélkül, majd bekéreckednék egy céghez ahol SZAKMAI munkát tudnék végezni. Akkor 100%-ban megérné dolgozni.
2018. jan. 29. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!