Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Melyik mérnök szakon lehet a...

Melyik mérnök szakon lehet a legtöbbet tanulni az űrtechnológiáról?

Figyelt kérdés

Most vagyok egyetemi felvétel előtt és nem tudom eldönteni melyik mérnöki szak legyen.Engem nagyon érdekel az űrkutatás és azon belül pedig az űreszközök tervezése.Nagyon szeretnék ezzel foglalkozni a jövőben.Pl.holdjáró,műhold,űrállomás tervezésel.

Az lenne a kérdésem melyik mérnök szakhoz állnak a legközelebb ezek a tevékenységek? Illetve melyik egyetemnek van nagyobb affinitása ezekkel a területekkel:Bme vagy ÓE?Személyes tapasztalatok is érdekelnek,ha valaki vett már részt valami ilyesfajta tevékenységben.

Előre is köszönöm a válaszokat!



2018. febr. 5. 21:11
 1/3 anonim ***** válasza:
Leginkább a gépészmérnök szakkal járnál szerintem a legjobban.
2018. febr. 5. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Magyarországon talán a gépész- vagy járműmérnök, de már Európában is van rakétamérnöki képzés.
2018. febr. 6. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
gépészmérnök, mechatronikai mérnök, villamosmérnök
2018. febr. 6. 06:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!