Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Ki fognak rúgni? Én nagyon...

Ki fognak rúgni? Én nagyon félek hogy mi lesz?

Figyelt kérdés
10.be járok szakmunkásba..Pincérnek tanulok. Kilencedikben jó volt jól is tanultam , a nyári gyakorlat is. De abból az étteremből el kellett jönni. Azóta nem találom a helyemet.. Szeptemberbe mondtam a szüleimnek hogy megutáltam.. Had menjek át gimibe. Az igazgató át is vett volna , de a szüleim nem engedték.Most ki akarnak rúgni a gyakorlati hiányzások miatt.. 17Leszek ebben a hónapban. Nem vagyok tanköteles. A szüleim engem hibáztatnak és Velem veszekednek.. A gyakorlati helyen sokszor hányok fogytam is már.. Nagyon utálom.. Mi lesz velem?
2018. febr. 16. 09:59
1 2 3
 1/25 anonim válasza:
22%

Nem vagyok tanköteles. A szüleim engem hibáztatnak és Velem veszekednek.. A gyakorlati helyen sokszor hányok fogytam is már.. Nagyon utálom.. Mi lesz velem?



Oké, mondanám, hogy nem vagy tanköteles, 1 hónapod van hogy keress munkát, adj le belőle x összeget, de hogy lásd a jófejségem csak 30ezret kérnék tőled. Vagy pedig megmondanám hogy embereld meg magad és tanulj mert AZ A DOLGOD. Miért kinek a hibája hogy te nem jársz be a saját gyakorlati órádra? Veled van baj nem a szüleiddel.

2018. febr. 16. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
84%
Próbálj meg leülni velük, hogy ez így neked nagyon nem jó és szeretnél tanulni, de ez nem neked való. Ha nem értik meg, esetleg osztályfőnöktől kérhetsz segítséget, ha lehetséges, hátha rá jobban hallgatnának. Drukkolok :)
2018. febr. 16. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
73%
De ha utalod miert kell ezt tanulnod? Nem ertem a logikat. Mi lennel szivesen? En adnek neked egy eselyt. De csak egyet
2018. febr. 16. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
37%
Miért nem jártál be gyakorlatra?
2018. febr. 16. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
27%
Menj el estire.
2018. febr. 16. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim válasza:
54%
"Szeptemberbe mondtam a szüleimnek hogy megutáltam.. Had menjek át gimibe. Az igazgató át is vett volna , de a szüleim nem engedték." - ezek után a szülő befoghatja... nehogy már neked legyen felelősséged az ő döntésükben, Kérdező...
2018. febr. 16. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
29%
Miért nem ismételsz osztályt? Miért utáltad meg? Ezzel a szakmával rengeteg lehetőséged lenne. A sima gimivel semmi!
2018. febr. 16. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
21%

Mi lenne? Az amit tudtál amikor nem jártál suliba... Egyébként merre jártál akkor amikor nem iskolában/gyakorlati helyen voltál?

Most kereshetsz munkahelyet vagy elmész esti suliba,de az mellett is melozni kellene.

A szüleidnek kivel kellene veszekedni? Te nem jártál be! Esetleg valaki megzsarolt hogy ne menj be? Ez az egyetlen amikor nem (csak) a te hibád lenne.

A szüleiden múlik most minden...

Te tudod milyenek. Ha jo fejek megbocsájtják idővel, ha nem akkor megvárják hogy 18 leszel és kiraknak. Akkor pedig 2 lehetőséged lesz. Elmész dolgozni hogy egy szobát, ne adj isten egy egész albérletet fizetni tudj. Vagy feladod az életet és mész a híd alá vagy ahova akarsz. Akkor aztán nem lesz tv,internet meg telefon..

Fú rettenet idegesítő ez a helyzet. Tényleg írd már meg hol voltál mikor nem mentél be és mit csináltál???

Nem értem ezt az egészet...

2018. febr. 16. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
23%

Én a heyedben elvégezném a pincér szakmát, Svájcba is rengeteg helyre keresnek, és a szakképzett, jó referenciával rendelkező pincér nem 2500 de inkább 4-4500 frankot visz haza, sőt...


Mehetsz hajóra, ezernyi helyre, míg a sima gimivel kitörölheted a seggedet, mert vagy felvesznek egyetemre vagy nem. Ha nem, akkor meg tanulhatsz OKJ szakmát, ha papírt is akarsz valamiről.

2018. febr. 16. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
22%
Egyébként meg 17 vagy, azt hiszed, majd a munkahelyedet csak úgy váltogathatod, ha "megutáltad"? Nem éppen, vagy akkor nem lesz mit enned.
2018. febr. 16. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!