Mérnök szak legalja?

Figyelt kérdés
Melyik az a mérnöki szak, amely a mérnökök közt a "legalja"? Valahol olvastam, hogy van egy szak, ami tényleg olyan, hogy még a leghülyébbek is végig viszik..
2018. febr. 27. 17:57
 1/5 anonim ***** válasza:
75%
Szerintem te a műszaki menedzser szakra gondolsz. Viszont az hiába műszaki terület, nem mérnöki szakma.
2018. febr. 27. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Attól még fizethet jól. Nem feltétlenül a nehézség számít.


Mű menedzser BSC kezdő átlag fizetés 3,5 éves képzés után:


311 ezer bruttó.


Építészmérnök osztatlan kezdő átlag fizetés 5 éves képzés után:


228 ezer bruttó.


Számok fent vannak a felvin.

2018. márc. 2. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Tudom, hogy ebben az országban sokaknak egy kisebb vagyon, de szerintem bruttó 311 nem jó pénz. Gépész- vagy villamosmérnökként inkább kezdőként inkább nettó, mint bruttó.
2018. márc. 7. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Mond ezt mondjuk egy építészmérnöknek akinek a kezdő kilátása a felvi szerint 220 bruttó. ( sőt és neki ez 5 éves osztatlan képzés után ) Annak jó lenne ez is. Nem olyan rossz ez full kezdőként sima bscvel. Főleg mivel, hogy ez átlag gondolom Bp-en még jóval több is ez
2018. márc. 7. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Én műszaki menedzser szakon végeztem a GAMF-on, és azt sem csinálta végig mindenki. Már az első félévben sokan kiszálltak. Amúgy meg ez nem mérnök szak. A mérnök szaknak benne van a nevében, hogy mérnök. Anyagmérnök, gépészmérnök, villamosmérnök, stb.
2018. márc. 15. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!