Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Ti hol jártok az emelt kémiára...

Ti hol jártok az emelt kémiára való készülésben?

Figyelt kérdés

Én a nitrogéntartalmú vegyületeknél az elméletből, számítással meg az 500. feladatnál. Bár kb 40-et kihagytam, mert azok annyira nem mentek, és majd neki futok mégegyszer.

Viszont megy a para, mert sok dolgot át kellene ismételnem...elektro stb.

Nektek hogy megy eddig?



2018. márc. 6. 22:37
 1/3 anonim ***** válasza:
Szia, én már végeztem nagyjából mindennel és most kezdtem újra az egész elméletet, mar az összes kísérletet is negtanultam, Ötösöm lesz kémiából kb 40-50 számítás van hátra. Emellett minden héten csinálok egy teljes feladatsort meg néha gyakorolgatok feladatgyűjteményből.
2018. márc. 7. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Hát akkor én eléggé le vagyok maradva...

Az a baj, hogy bioszból versenyzek, és mindig arra tanultam többet. December végén kaptam észhez a kémiával kapcsolatban. Azóta ment le az 500 feladat, meg az elmélet.

2018. márc. 7. 15:29
 3/3 anonim ***** válasza:
Szia. Én a szénhidrogéneknél tartok, és ezzel párhuzamosan, ezekre épülő feladatokat oldok a Villányi-féle feladatgyűjteményből, illetve más érettségi minta feladatsorokból. De én is azt erzem hogy kicsit későn kaptam észhez, de ne aggódj, menni fog. :)
2018. márc. 8. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!