Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Hány éves korotokig tanultatok...

Hány éves korotokig tanultatok és mikor kezdtetek el dolgozni egyetem után?

Figyelt kérdés

Most csinálok egy diplomát, (jó gazdasági képzés), de ez után el akarok kezdenie egy 5 éves képzést is. Szerintetek ha 27 éves koromban végzek a tanulmányaimmal nappalin, még versenyképes vagyok a munkaerőpiacon 2 elismert diplomával, ami kapcsolódik egymáshoz?

Lehet, hogy ha úgy kívánja a helyzet, akkor az 5 évből az utolsó évet/éveket már levelezőn csinálom ha éppen olyan munkalehetőséget kapok, vagy nem elég az egyetem melletti munka hanem főállás kell.


2018. márc. 11. 11:14
 1/4 anonim ***** válasza:
Ugyanúgy építhetsz karriert, minden rajtad áll.
2018. márc. 11. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
16 éves korom óta dolgozom. 34 vagyok és még egyetemre járok, sőt, még további tanulmányi terveim is vannak. Miért kell ezeket külön szakasznak kezelni?
2018. márc. 11. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
75%
Mert mondjuk egy normális egyetemet nem lehet munka mellett végezni.
2018. márc. 11. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
73%
lássuk csak 18 évesen kezdtem az egyetemet.....most 35 éves vagyok és még mindig ugyanazon egyetem ugyanazon szakára járok :-) :-) Egyetem után akkor kezdek el dolgozni ha sikerül az államvizsga :-) Szerintem ott is megbukok egyszer és a köv államvizsga időszakban sikerül majd vagy a harmadikba :-) Szóval 37 évesen tuti dolgozni fogok valamit.......
2018. márc. 11. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!