S. O. S.! Milyen faktot válasszak?

Figyelt kérdés

Ahova szeretnék menni továbbtanulni oda elfogadják:biosz, nyelv,magyar, infó,fizika, kémia..

Én a bioszt mindenféleképpen felszeretném venni,de mellé kötelező még egy tantárgy

1.legyem-e infó előrehozott érettségim jövőre "plussz lehetőségnek",(pl.ha nem sikerülne mondjuk jól se a nyelv,se a biosz és akkor lehetne ez a magyar mellé beírva)



2.legyen a német,mert nyelvvizsgáznom úgyis kell (mondjuk az nem megy jól,mert általánosba semmi alapot nem szereztem belőle mert nagyon rossz tanárom volt )->lehetne gyakorlási lehetőség,(viszont a fakton,ahol nehezebb szinten vesznek mindent ugyanúgy kapnak jegyet, és ha már az alap se megy.....)



3.legyen a magyar,mert az jól megy és akkor tutira lenne egy jó érettségim ?

Szerintetek melyikkel járnék a legjobban?

Köszönöm



2018. márc. 11. 12:11
 1/4 anonim ***** válasza:

1. ha 11.végén megcsinálnád az előrehozottat akkor okés és nem tudom hogy nálatok ez hogy működik ,tehát de leadhatod az infót 12-re és felvehetssz helyette másikat? mert nálunk sokan csinálták úgy ,hogy infó érettségit megcsinálták leadták a fakot és helyette nyelvet vettek fel.

2.nagyon hasznos dolog ,legalábbis nálunk nagyon nagyon jó ,én angol fakon vagyok és sokat segített,viszont érdemes megnézni ,hogy ha pl origós nyelvvizsgát szeretnél ami fordítós stb akkor megéri e neked mivel az érettségi teljesen más.Nálunk már tényleg csak azok vannak ,akik emeltezni szeretnének.

3.a magyar fakon nálunk az emelt szintű szóbeli tételeket dolgozzák ki ,ami tök jó csak ha te nem szeretnél emeltezni nem sok értelme van,mivel tudomásom szerint nagyon kevés az átfedés.


Amugy kötelező a 2 fakultáció?

Jaaa és amugy a német lemaradásod miatt ne aggódj ,ha akarod be tudod hozni.

2018. márc. 11. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Nagyon szépen köszönöm ! :)

Nálunk kötelező 2 fakt,de 12.-be már nem.

Ha az infót választanám akkor tuti jövőre csinálnám meg.

Akkor ezek szerint te a nyelvet ajánlanád?

2018. márc. 11. 13:00
 3/4 anonim ***** válasza:

Én is a németet mondanám, mivel ahogy írtad jó alap a nyelvvizsgához.

A magyar emelt nagyon húzós, jó magyarosnak tartom magam, de inkább nem. 120-an vagyunk kb. az évfolyamon, abból ketten emelteznek, pedig vannak akik már kilencedik óta emelt szinten tanulják, viszont gyakorlásra jó.

2018. márc. 11. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen Neked is
2018. márc. 17. 19:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!