Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Esetleg ötlet érettségi után?

Esetleg ötlet érettségi után?

Figyelt kérdés
Két év múlva fogok érettségizni, de nem igazán tudom, hogy a jövőben mi lenne az a munka, ami megfelelő lenne számomra. Szeretek emberekkel foglalkozni,segíteni nekik. Sajnos reál tantárgyak nem igazán mennek, nagyon nehezen tanulom őket,de persze van, hogy felkeltik az érdeklődésemet. A történelem, és az irodalom az, ami közel áll hozzám,és tényleg gyorsan tanulom őket. Így humán beállítottsággal nem igazán tudom,hogy mihez kezdhetnék. Több idegen nyelvet is beszélek, és kommunikatív vagyok, de lehet ez is kevés, a mai technológiai, és reálos világban.
2018. ápr. 23. 22:12
 1/2 anonim ***** válasza:
Nyelvtanár
2018. ápr. 23. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
keress rá a közösségszervezésre felvin, szerintem tetszene!!
2019. márc. 24. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!