Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Hol érettsegizhetek biológiábó...

Hol érettsegizhetek biológiából? Többi lent.

Figyelt kérdés

10 osztályos vagyok,2 év múlva érettsegizek.Közgazdasági suliba tanulok.

Rájöttem, hogy én orvos gyogytornász vagy hasonló szeretnék lenni.Mit tegyek,mert ugye ehez kell a biologia ereetsegi???



2018. ápr. 26. 14:56
 1/4 anonim ***** válasza:
Emelt érettségire lesz szükséged, szóval amúgy is központilag sorolják be, hogy hova kell majd menned, és úgysem a saját tanáraidnál vizsgáznál, tehát ebből nem lesz semmilyen hátrányod. Kicsit alaposabban nézd át a mozaikos biosz könyveket, komolyabban ráérsz utolsó évben készülni.
2018. ápr. 26. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Gondolom nincs biosz órád hát kérdezd meg az osztályfönököt hogyan tudod felvenni a tárgyat
2018. ápr. 27. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Tanítanak egyáltalán biológiát az iskoládban?
2018. ápr. 27. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Az a baj, hogy közgázos suliban általában nincs is biosz óra, max 1-2 évig heti 2 óra (de én ezt nem nevezném tanításnak), fakt meg végképp.. Úgyhogy én ajánlom a magántanárt, de sokkal inkább az átiratkozást egy gimibe. Orvosihoz kötelező az emelt biosz és az emelt kémia, gyógytornászhoz nem kötelező, de ajánlott, a biosz pl. biztosan. Illetve a többi érettségit is érdemes minél jobbra írni, a közgáz meg biztos elvenné sok idődet mindentől, mert ahogy tudom, ha közgázos szakközépre jársz, akkor kötelező valamilyen közgázos érettségi, azt hiszem emelt szinten ráadásul..
2018. ápr. 27. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!