Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Mennyire nehez az emelt biologia?

Mennyire nehez az emelt biologia?

Figyelt kérdés
Az emelt szintu biologia mennyire nehez? Kello tanulassal lehetseges egy 70-75%-os teljesitmenyt nyujtani? Sok helyen olvastam, hogy nem eleg megtanulni, mivel alkalmazni kell gyakorlatban is a tudasunkat. Ha valaki kellokeppen megtanulta az anyagot az valoszinuleg tudja is hasznalni, nem? A mozaik 10. es 12.-es konyv elegendo tudast ad az erettsegire?
2018. máj. 21. 16:54
 1/3 anonim ***** válasza:

A mozaik még sok is, de az érettségi felkészítőt kerüld el!

Amúgy szerintem átlagosan 2 nehezebb feladat van az emeltben, meg van 3-4 kifejezetten könnyű kérdés is, szerintem 70% pár átolvasással és némi józan ésszel is megy.

2018. máj. 21. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

A mozaik 10, 12 de a 11 is kell! De én Havas Thyra vázlatos könyvét is nagyon imádtam. Meg gyakoroltam visszamenőlegesen az érettségiket, így alkottam anno 90%-ot, szóbelivel együtt.

Viszonylag nehéz, de nem lehetetlen. Tanulni kell folyamatosan, meg ismételni, hogy elmélyüljön benned az anyag, átlásd az összefüggéseket, hiszen pl. az emberi testben is kb. minden mindennel összefügg. Főleg szóbelin derül ki, mennyire megy valakinek a biosz.

2018. máj. 22. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Szia én most érettségiztem szerintem 88% lesz az írásbeli ! én ajánlom a Mozaikos 10-11 (legfontosabb szerintem) és a 12-es könyvet én ebből simán felkészültem :)!
2018. máj. 23. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!